Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость: грн
Итого:  грн
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

Информація про компанію

ТОВ «Мікротех» засноване в 1995 році. Напрямком нашої роботи стало комплексне обслуговування офісів та підприємств міста та області — забезпечення їхньої безперервної працездатності. Ми пропонуємо своїм Клієнтам все, що живе сьогоднішній офіс — оргтехніку, весь спектр витратних матеріалів, послуги з ремонту та обслуговування техніки, заправку картриджів. Співпраця безпосередньо з виробниками та імпортерами продукції, постійна підтримка складських запасів дає нам можливість оперативного реагування на потреби Клієнтів за умови збереження конкурентоспроможних цін.

Підприємство «Мікротех» це стабільна компанія, яка постійно розвивається. На сьогоднішній день у складі підприємства працюють:

Розвиваються наші Партнери, разом із Вами прогресуємо і ми. Щиро дякуємо за роки плідної співпраці тих, хто працює з нами та маємо надію на подальшу взаємовигідну співпрацю. А також запрошуємо до співпраці тих, кому необхідна оперативна та якісна підтримка для безперебійного функціонування та розвитку Вашого офісу.


Кошик 0 Прівняння0 Написати нам